ÉLŐ eredménykövetés: Falco - Sopron 80-68

2019.11.27

Kövesd velünk a történéseket!

Falco - Sopron 79-68 (25-19, 19-16, 19-14, 17-19)

Az 1. negyedben a mieink a  Váradi - Curry, Benke, Krivacsevics, Reddic  összeállítsában kezdtek. Az első 3 kosár csapatkapitányunk nevéhez fűződött, majd Thompson triplája hullott be, 7-3 volt az állás 2 perc után. Reddic 5 pontot szerzett egymás után, utóbbiakat nagyon látványosan, 12-7-et mutatott az eredményjelző a negyed közepén. A csereként beállt Filipovity, Lake és Hooker sem maradt sokáig pont nélkül, 25-19.

A 2 negyed soproni pontokkal indult, majd Filipovity jelentkezett egy triplával, 28-21. A vendégeknél Kinney szorgoskodta ezekben a percekben a pontokat, a mieinknél pedig Washington triplája okozott örömet, 31-26. A negyed derekán nagyon szorosra zárkózott az SKC, ezért aztán Beni és Filipovity triplája is kiváló pillanatokban érkezett, 39-30. Az ezt követő percekben a játékvezetők ítéletei  borzolták a kedélyeket, percekig állt a játék, majd az utolsó percben itt és ott is egy-egy kosár esett, 44-35-tel vonultak az öltözőbe a csapatok.

Szünet.

A 3. negyed Reddic pontjaival indult, majd Benke triplái találtak utat, 49-38. Ezekben a percekben kezdtünk ellépni a soproniaktól, a vendégek 52-40-nél kértek időt, majd Reddic zsákolt, a negyed közepén 58-40 állt a táblán. A 7. percben Zozó ellen - elég vitatható személyi hiba után, - reklamálásért fújtak technikait, majd az utolsó minutumban a vendégek szépítettek, 63-49.

A 4. negyed soproni pontokkal strartolt, majd Washington duplája jött, 65-53. Az utolsó játékrész derekát is rengeteg játékmegszakítás jellemezte, 69-59. Bíró Olivér triplája jókor hullott be, a soproniak Rivers révén duplával válaszoltak, 72-61. Az utolsó percben szólt a cinege, Lake védekezett kiválóan, majd a végén Krivacsevics 2+1 pontja zárta sorozatban 21. győztesmeccsünket, 80-68.