Jó volt újra nézők előtt játszani!

2020.11.04

David Dedek és Kamil Laczynski is kiemelte az Arena hangulatát.

David Dedek: Szeretnék gratulálni a Falco csapatának, szurkolóinak és Gaspernek is remek mérkőzést játszottunk. A vendégszereplést nagyon jó ritmusban kezdtük el, de 4., 5. percben valami megváltozott. A hazai csapat fizikálisabb és szigorúbb védekezésre váltott és ez nem feküdt Nekünk. Sok eladott labdánk volt, amiből rengeteg labdát szerzett a szombathelyi csapat és könnyű kosarakat kaptunk. A második félidő is ugyanúgy kezdődött mint az első. Úgy tűnt felvettük a ritmust, de utána megint a Falco akarata érvényesült. Az utolsó két eladott labda kulcs volt és rányomta a bélyegét a győzelmi esélyeinkre. Mindenestre gratulálok a csapatomnak. Számunkra a BCL egy tanulási folyamat dolgozunk becsülettel és keményen felkészülünk minden párharcra és már ezzel is nyerünk.

Kamil Laczinsky: Kemény mérkőzés volt, de úgy érzem mindent megtettünk a győzelemért. Nagyon jól felkészültünk a magyar csapatból. Tudtuk hol fognak támadni Minket, mik a gyengéink és erre felkészültünk. A Pick’N’Roll védekezésünk nagyon jól működött így tudtunk mérkőzésben maradni, de a végére egy-egyben felőrlőt Minket a Falco. Perl Zoli sok sebet ejtett rajtunk. Túl sok helyet hagytunk az 1 vs. 1-nek és Ő túl jó játékos ahhoz, hogy ezt ne büntesse meg. Többször is visszajöttünk 1-2 labdára, de nem tudtuk átvenni a vezetés. Ez és a túl sok engedett támadóleppattanó felőrölt Minket. Szeretném kiemelni a Falco szurkolóit. Jó volt ilyen hangulatban pályára lépni. Tudtuk, hogy a Falco csapata két tétmérkőzéssel a háta mögött érkezik meg a mai mérkőzésre, le a kalappal előttük, hogy ezt a ritmust 40 percen keresztül tudták tartani.