Következik a Magyar Kupa!

2019.02.10

Csütörtökön mi kezdjük a negyeddöntők sorát!

A Zsíros Tibor férfi Magyar Kupa elődöntőjébe jutásáért február 14-én, csütörtökön az ASE Paks ellen lépünk pályára! 

Ismeretes, hogy a Szolnoki Olaj, a Jászberény, az ASE Paks, a Falco, a PVSK, a DEAC, a Körmend és a ZTE jutott a Győrben rendezendő nyolcas döntőbe, amelynek végén a kupagyőztes 3, a 2. helyezett 1,5 millió, míg a bronzérmes 900 ezer forint díjazásban részesül.

A január 8-i sorsolás eredményeként a legjobb 4 közé jutásért az ASE Paks ellen kell megküzdenünk, majd győzelem esetén a Jászberény - Körmend negyeddöntő győztesével játszunk a fináléba kerülésért.

A másik ágon PVSK - Szolnok és DEAC - ZTE negyeddöntőket rendeznek.

A program:

február 14., csütörtök 13:00: Falco-Vulcano Energia KC Szombathely – ASE
15:30: Jászberény – Egis-Körmend
18:00: Pécsi VSK-VEOLIA – Szolnoki Olaj KK
20:30: DEAC – Zalakerámia ZTE KK

Az elődöntőket 1 nappal később, február 15-én, pénteken, míg a döntőt, illetve a 3-4. helyért rendezett meccset február 16-án, szombaton bonyolítják le!

A döntőbe jutásért a Falco – ASE győztese játszik a Jászberény – Körmend meccs nyertesével, míg a PVSK – Szolnok párharc győztese a DEAC – ZTE nyertesével.

Az elődöntők pénteken 15 óra 30 perctől, és 18 órától rendezik. Utóbbit az M4 Sport közvetíti.
A bronzmeccsre szombaton 14.30-tól, míg a fináléra 17 órától kerül sor, ez utóbbit majd a Duna World közvetíti.



Hozzászólások

2018/2019-es bajnoki szezontabella

H Csapat M Gy V Dp Kp Rel.p.
1. Szolnok 19 17 2 1634 1387 0.94
2. BC Körmend 19 13 6 1684 1557 0.84
3. Jászberény 19 13 6 1496 1455 0.84
4. Falco 19 12 7 1550 1475 0.81
5. ZTE KK 19 11 8 1548 1542 0.78
6. Kecskemét 19 10 9 1505 1488 0.76
7. DEAC 19 10 9 1572 1592 0.76
8. Pécs 19 9 10 1509 1475 0.73
9. Alba Fehérvár 19 8 11 1518 1474 0.71
10. ASE Paks 19 8 11 1544 1526 0.71
11. Sopron 19 8 11 1537 1537 0.71
12. Kaposvári KK 19 7 12 1492 1544 0.68
13. Szedeák 19 5 14 1416 1519 0.63
14. TF 19 2 17 1254 1688 0.55