Magabiztos siker idegenben: Kecskemét - Falco 80-95

2019.03.20

Élőben követtük az eredmény alakulását. Fotónk a decemberi győztes hazai találkozón készült.

Kecskemét - Falco 80-95 (21-26, 23-21, 13-25, 23-23)

4. negyed: a játékrész Váradi büntetőivel indult, majd Derasimovic, 62-74. Govens-dupla, majd Váradi- és Curry pontok, 64-80, jött is a KTE-időkérés. Mészáros-tripla, majd Govens-dupla, 67-82. Balmazovic-tripla, 67-85, majd büntetőkből is betalál. Kucsera-tripla, majd Perl-dupla, 70-88. Ez a meccs meglesz! Wittmann-tripla, majd Bruinsma büntetői, 73-89. Wittmann újabb triplája, majd Bruinsma-tripla, 76-92. Mészáros közelije, majd Hódi-tripla az utolsó percben, 78-95. A végén Molnár pontjait jegyezhettük még fel, ezzel 80-95 a végeredmény! SZÉP VOLT, FIÚK!

3. negyed: Reddic-dupla, majd zsákolt is egyet 44-51. Karahodzic büntetőzhetett, aztán Govens-dupla, 46-53. Bruinsma kísérlete is bemegy, 48-57. Perl majd Govens révén 49-61. Váradi, majd Perl, 49-65. Váradi büntető, 49-66, ezzel Perl és Reddic után Ő a harmadik játékosunk, aki elérte vagy túlszárnyalta a 10 pontot! Reddic közelije pontos, 49-68. Időt kértek a hazaiak. Tóth Norbert révén 51-70. Karahodzic pontok, majd Dimic, 55-70. Curry büntetők, majd Derasimovic, 57-72.

Szünet.

2. negyed: jól indul, Váradi 2 duplát is szerez, 21-30. Tóth Norbert is feliratkozik a kosárszerzők közé, 21-32-nél jött is az időkérés!  Hiába, Váradi, majd Curry is triplát dob, 21-38. Dramicanin büntetőzött, majd Wittmann-tripla, 25-38. A hazai irányító büntetőzhetett is, aztán Mészáros közelije, 28-38 után Okorn kért időt. Használt, Govens-tripla, majd Karahodzic-dupla, amit Tóth Norbert pontjai követtek, 30-43. A negyed közepén Derasimovic büntetőzhetett, majd Mészáros-dupla, 34-43. A félidő előtt 3 perccel újra Okorn szakította meg a játékot. Sajnos hiába, Derasimovic nagyon jól játszik, az Ő pontjaival jött közelebb a KTE, 42-45. Az utolsó percben Reddic büntetőzhetett, majd a másik oldalon Wittmann is, 44-47.

1. negyed: a mieink a Govens - Perl, Bruinsma, Balmazovic, Reddic összeállításban lépnek pályára. Jól kezdünk, Bruinsma, majd Per 2 kosara után már 0-7!!! Wittmann szépítatt, majd Reddic, 2-9. Reddic újra, majd Dramicanin, 4-11. Perl büntetőzött, majd Dramicanin dobott triplát, 13-15. Reddic kosara után, 3 perccel a kis szünet előtt 15-19. derasimovic szépít, majd Balmazocic büntetők után, Karahodzic közelije, 19-22. Az utolsó percen belól Curry is betalált, majd Perl dobta jól a büntetőket, 19-26. Green szépít a végén, 21-26.

17.55 - Jó estét és sárga-fekete kosarakban gazdag sportélményt kívánok mindenkinek!