Mestermérleg!

2020.12.06

Csak a győzelem tényével lehetek elégedett!

Gasper OkornEdzőként egy dologgal lehetek elégedett az pedig a győzelem! 97 kapott ponttal zártuk a mérkőzést, ez bármelyik csapat ellen megengedhetetlen. A negyedik negyedben, mikor 20 pontos előnyünk volt, ott le kellett volna zárnunk minden kérdést. Az utolsó 8 percben 30 pontot kaptunk, amire mondhatnám, hogy fáradtak voltunk és itt jött ki, hogy csütörtökön még játszottunk, de ez ALIBI lenne. Egy minőségi, tapasztalt csapat vagyunk, akiknek meg kell oldani az ilyen helyzeteket, Jár a gratuláció az OSE csapatának, akik küzdöttek és nem adták fel 20 pontos hátrányban. További jó szereplést kívánok az Nekik!

Sebastjan Krasovec: Az erősebb csapat győzött és gratulálok a Falconak. A mérkőzést nem a saját ritmusunkban kezdtük, megilletődöttek voltunk és sok könnyű dobást hagytunk ki és rengeteg könnyű gólt engedtünk az ellenfelünknek. Az első félidőben kaptunk 60 pontot, így nem lehet győzni egy Falco kaliberű csapat ellenn. A 3. negyedben ez is megbosszulta magát, mert túl akartuk dobni a Falcot, és ebből Ők jöttek ki jobban 3-4 extra dobás segítségével 20 pontos lett a hátrányunk. Gratulálok Nekik! Nekünk kedden folytatódik a szezon és felkészülünk a Szolnokból, akit szerencsére itthon fogadunk, bár egy nagyon kemény meccsre számítok!