Mestermérleg!

2021.04.18

"Ez a játék nem lesz elég Körmenden!"

Gasper Okorn: Nagyon féltem ettől a mérkőzéstől, mert nem tudtam, hogy a játékosaim miként tudnak felpörögni a Magyar Kupa győzelem után. A mérkőzés elején nem volt rendben a játékunk, mintha fejben máshol lett volna a csapatom. A második negyed végén sikerült rendeznünk a sorokat és onnnantól a saját játékunkat tudtuk játszani. Örülök, hogy sikerült megnyerni a párharc első felvonását, de ez a teljesítmény nem lesz elég Körmenden. Agresszívabb, fizikálisabb játékot várok a csapatomtól. 3 nap múlva folytatjuk!

Antonis Constantinides: Még az értékelés előtt szeretnék 1-1 mondatot szólni. Először is részvétem a Váradi családnak, mert nagy veszteség érte Őket. Másodszor, gratulálok a Falconak a Kupa győzelemhez! A mérkőzésről, annyit mondanék, hogy 2-3 perces rossz periódus miatt kikaptunk. A második negyed vége meghatározta a mérkőzés alakulását. Ebben a periódusban 7 pontos előnyt adtunk le, és tudott meglépni a hazai alakulat. Ehhez hasonló rövid zárlatok nem férnek bele egy Falco szintű csapat ellen. Tudtuk, hogy nehéz párharc lesz és jó lett volna mihamarabb megszerezni az első győzelmet. Van három napunk kijavítani a hibákat! Kedden folytatjuk!