2016.12.22

A mai napon csapatunk közös megegyezéssel szerződést bontott Ray Turnerrel.

Megvan a kötelező, pozitív mérleggel zártuk az évet
2016.12.14

Nagyon jól kezdtük az év utolsó mérkőzését a MAFC csapata ellen, azonban hamar kiengedtünk, és magunkra húztuk őket. Végül sikerült rendezni sorainkat, és megabiztosan behúztuk a kötelezőt, így az idei szezonban veretlenek maradtunk hazai pályán.

A MAFC lesz a következő ellenfél
2016.12.13

Az idei bajnokságban egyelőre két győzelemmel álló MAFC csapatát fogadjuk az idei év utolsó mérkőzésén az Aréna Savariában. Bár a budapesti csapat a tabella utolsó előtti helyén áll jelenleg, nem szabad lebecsülnünk ellenfelünket, hisz a Szolnok és a ZTE skalpját is begyűjtötte már idén.

U20: Újabb magabiztos hazai győzelem
2016.12.11

Kozma és Hódi verézletével végig uralta a Kaposvár elleni mérkőzést U20-as csapatunk, így magabiztosan gyűjtötte be újabb győzelmét a Morgen Ferdinánd Emlékbajnokság 10. fordulójában.

Itthon ismét nem akadt legyőzőnk
2016.12.10

A vártnál is simább eredményt hozott a Falco-KC Szombathely - Kaposvári KK csata az Aréna Savariában. A vendégek Hendlein Roland hiányában hamar szétestek, így végül majdnem 30 pontos győzelmünkkel továbbra is veretlenek vagyunk hazai pályán.

A Kaposvár ellen javíthat a csapat
2016.12.09

Hazai pályán eddig megbízható teljesítményt nyújtott a csapat, ezt most a Kaposvári KK ellen folytathatja holnap 18 órától az Aréna Savariában.

A ZTE ellen Zigeranovic is kevés volt
2016.12.03

Hiába mutatkozott be Zigeranovic jó teljesítménnyel idegenben, a ZTE ellen az is kevés volt. Medford és Govens ketten mindössze 21 pontig jutottak, hiába a többiek jó teljesítménye, hiányoztak a pontjaik.

U20: Küzdelmes idegenbeli győzelem
2016.12.03

Zalaegerszegen lépett pályára U20-as csapatunk, ahol jól kezdett a csapat, és a félidőre magabiztos előnyt tudtak kialakítani. A második félidőben aztán fegyelmezetlen lett a csapat, de Kozma és Hódi vezetésével vissza tudták szerezni az előnyt, és végül 3 ponttal sikerült győzni a ZTE otthonában.

Zigeranovic-csal a ZTE ellen
2016.12.01

A 2. mérkőzését játssza csapatunk a héten a bajnokságban, ezúttal Zalaegerszegre, egy újabb rangadóra látogatunk, ahol Sekulovic edző tervei szerint már Zigeranovic is szerepet kaphat.

Jegyinformációk a ZTE meccsre
2016.11.30

Zalaegerszegen játszik csapatunk pénteken, ahová a ZTE KK csapata 280 db vendégjegyet biztosít a csapat számmára. A vendég szektorba csak vendégjeggyel lehet majd belépni, ezért érdemes lesz elővételben jegyet váltani, hisz a 280 jegy hamar elfogy majd!

Szerb center érkezik a csapathoz
2016.11.30

Bognár Kristóf sérülése miatt magas posztra kevés bevethető játékosunk maradt, így a csapat vezetése úgy döntött, hogy center játékost igazol. A 212 cm magas, szerb Zigeranovic-ot Sekulovic edző is jól ismeri, korábban dolgoztak már együtt.

Itthon ismét parádéztunk
2016.11.29

A listavezető Egis Körmend csapatát fogadtuk az Arénában ma este 18.30-tól. Amellett, hogy veretlenül vezette eddig a körmendi csapat a bajnokságot, örök rangadó is a két csapat összecsapása, így különösen fontos volt a győzelem. Bár az első negyed még egál volt, a második negyedben kialakított 10 pontos előnyt okosan használta csapatunk, végül még növelni is tudott rajta, így 85-69-re legyőzte az Egis Körmendet.

Az U20-asok rangadóját is a Falco nyerte
2016.11.29

Mindkét csapat részéről kapkodó játékot hozott a Falco-Körmend U20-as összecsapása, végül azonban a Falco több jó periódusával magabiztos előnyt alakított ki, és ezzel meg tudta nyerni a mérkőzést.

Váradi Benedek győzelmet remél a holnap esti vasi rangadó előtt
2016.11.28

Kedden igazi vasi klasszikust rendeznek az első osztályú férfi kosárlabda bajnokságban.

Információk a Falco-Körmend meccshez
2016.11.22

A Falco-Körmend mérkőzés minden évben különös figyelmet érdemel, hiszen a két vasi csapat minden évben komoly rangadót vív egymással. Emiatt kiemelt figyelmet kap mind a sajtó részéről, mind biztonsági okokból. Az ezzel kapcsolatos technikai információkat lenn olvashatják.

U20: Magabiztos győzelem hazai pályán
2016.11.20

A KTE-Duna Aszfalt csapatát fogadta U20-as csapatunk szombaton az Aréna Savariában. Már az első negyedben magabiztos előnyt szerzett csapatunk, amit a mérkőzés végéig folyamatosan növelt, így nagy különbségű győzelmet aratott a 7. fordulóban.

Egy Medforddal jobbak voltunk
2016.11.19

Az első félidő akadozó játéka után Medford életre keltette a szombathelyi reményeket, remek dobóformájával izzadságszagú mérkőzésen végül 2 ponttal legyőztük a KTE-Duna Aszfalt csapatát. Govens hiányát nagyon megérezte a csapat, ő azonban még nem tudni, mikor térhet vissza.

Változott a kaposvári mérkőzés időpontja
2016.11.18

Felszabadult az Aréna Savaria 2016. december 10-ére, így a Kaposvári KK elleni mérkőzést a csütörtöki játéknap helyett szombaton játsszák le a csapatok.

Hazai pályán győzni kell
2016.11.18

A bajnokság 12. helyét elfoglaló, eddig egy győzelmet arató KTE-Duna Aszfalt csapatát fogadjuk az Aréna Savariában. Bár a Kecskemét mindig kellemetlen ellenfél, mindenképp győznünk kell.

Idegenben a Pécs ellen sem ment
2016.11.12

Hiába a hazai jó szereplés, idegenben ismét nem sikerült győzelmet szereznünk. A Pécsi VSK-Pannonpower csapata ellen végig rohantunk az eredmény után, többször közel kerültünk hozzájuk, de nem sikerült átvenni a vezetést, végül 88-82-re kikaptunk a Lauber Dezső Sportcsarnokban.

U20: Pécsett elszenvedtük első vereségünket
2016.11.12

Elszenvedte az idei szezon első vereségét U20-as csapatunk Pécsett. Bár az első félidőben még tartotta magát a csapat, a 3. negyedben robbantottak a hazaiak, és ez megpecsételte csapatunk sorsát.

Ismét elérhető lesz online is a Falco meccs
2016.11.12

A Pécsi VSK-Pannonpower - Falco KC Szombathely mai napon 18 órától online is megtekinthető lesz.

Pécsre látogat a csapat
2016.11.11

A hosszú kihagyás után folytatjuk a bajnokságot, és egyből az otthon még veretlen Pécs csapatához látogatunk.

All-Star Kosárlabda Gála 2016: Már kaphatók a jegyek
2016.11.10

November 26-án a Tüskecsarnokban csap össze Kelet és Nyugat.

Govens a hónap játékosa
2016.11.07

Darrin Govenst, a Falco KC Szombathely dobóhátvédjét választották október hónap játékosának az M4 és a bb1.hu játékán.

Sima győzelem Oroszlányban
2016.11.04

Az OSE Lions csapata ellen játszottunk edzőmérkőzést ma Oroszlányban teremproblémák miatt. Az osztálybeli különbségek hamar kiütköztek a két csapat között, magabiztosan, 39 ponttal győztük le az NB/I B-s élcsapatot.

Csúszik a Körmend meccs, Oroszlányban játszunk helyette
2016.11.01

Teremproblémák miatt a Falco-Körmend mérkőzést nem tudjuk lejátszani a hétvégén, így bajnoki mérkőzés hiányában Oroszlányban játszik edzőmérközést a csapat.

U20: Szegeden is nyerni tudott a Falco
2016.10.31

Szegeden lépett pályára U20-as csapatunk az 5. fordulóban, ahol a győzelem ellenére nem térhetett haza boldogan a csapat. Az U20-as gárda első számú irányítója, Kovács Bence súlyos sérülést szenvedett a mérkőzésen, felépülése több hétig is eltart.

Idegenben ismét nem ment
2016.10.30

Hiába reménykedtünk, hogy csapatunk megszerezheti első idegenbeli győzelmét, a Naturtex-SZTE-Szedeák cspata nagyon jó napot fogott ki, a cserék is hozzá tudtak tenni a mérkőzéshez, így 95-79 arányban legyőzték csapatunkat.

Megszerezhetjük első idegenbeli győzelmünket
2016.10.28

22016. október 30-án ismét idegenbe látogat a csapat, a Naturtex-SZTE-Szedeák otthonában lépünk pályára. Idegenben eddig nem sikerült győzni, Szegeden javíthatunk.