2019.10.26

Ilyen arányban is megérdemelten győzött Váradi Attila fiatal csapata.

Edzésben: Ron Curry is csatlakozott csapatunkhoz
2019.10.25

Az esti edzésen régi-új ismerőst köszönthettünk, bajnokcsapatuk kiváló irányítója visszatért az Aréna Savariába!

Welcome back: Curry visszatér és ma este már velünk edz!
2019.10.25

Véget ért a több hetes találgatás, Ron Curry a lettországi Rigából visszatér Szombathelyre és megint nálunk kosarazhat, újra a mi játékosunk!!

Benke Szilárd szerint szinten tartható a jó forma
2019.10.25

Válogatott játékosunk azt mondja, hogy saját játékunkkal kell tovább őrizni a hazai várat.

Segítsünk Levinek!
2019.10.24

A cél ezúttal is nemes, gyűjtsünk az OSE elleni meccsen az SMA beteg kisfiú gyógykezelésére!

Falco - Oroszlány meccs előtt
2019.10.24

Nincs megállás, BL-meccs után hazai bajnoki következik!

Nemcsak a CSAPAT, de a drukkerek előtt is le a kalappal!
2019.10.23

Óriási hangulatot teremtett kedd este az USB Szurkolói Csoport!

Győztes BL-meccsünk számokban és fotókon!
2019.10.23

Ezt a győzelmet nem felejtjük el soha - erről képeink is gondoskodnak!

Váradi Benedekkel Dijon után, PAOK elé!
2019.10.21

Csapatkapitányunk értéklete a JDA Dijon elleni mérkőzést, de már a holnapi PAOK mérkőzésre koncentrál!

Az MKOSZ belépők nem érvényesek a BL-meccsen!
2019.10.20

A keddi, első hazai BL-meccsünk előtt több fontos információt is olvashat az alábbiakban.

Jön a PAOK BC!
2019.10.20

Bemutatjuk keddi BL-ellenfelünket!

Gondolatok a mérkőzés után.
2019.10.17

A tegnapi, első Kosárlabda Bajnokok Ligája mérkőzésünkön 87 – 68 arányban alulmaradtunk a francia JDA Dijon csapata ellen. A csapat nagyjából 23:00 – 23:30 körül ért vissza a szállódába, és a mai nap folyamán fognak hazatérni Szombathelyre.

Visszaszámlálás kezdődik!
2019.10.16

A csoport egyik favoritjához látogatunk a Kosárlabda Bajnokok Ligája első játéknapján.

BCL Basket: a Falco KC Bajnokok Ligája mérkőzései ÉLŐBEN a mindiGO Sporton!
2019.10.15

A mindiGO Sport a magyar kosárlabda tartalmú Hunbasket és a spanyol élvonal tematikájú ACB Basket csomagja után újabb vizekre evez a kosárlabda tengerén.

Quinton Hooker nagyon várja már az első Kosárlabda Bajnokok Ligája mérkőzést!
2019.10.15

Első éves irányítónkat a Dijon elleni meccs mellett az eddigi szombathelyi élményeiről kérdeztük!

Elindultunk Dijonba!
2019.10.15

Utazzatok velünk a képek segítségével!

Indul a Bajnokok Ligája bérlet vásárlás!.
2019.10.14

A bérletek vásárlására október 14-18-ig 12-17 óráig, az Aréna Savaria főbejárati jegypénztárában van lehetőség!

BCL: fókuszban a Falco!
2019.10.14

A Bajnokok Ligája (BCL) podcastjában beszéltek csapatunkról, illetve interjút készítettek Perl Zoltánnal.

Így szurkoltunk a csapatunknak
2019.10.13

A drukkolás a Kaposvár elleni meccsen is jól jött.

Fotókon a Kaposvár elleni győzelem
2019.10.13

Küzdős meccsen küzdős képek is készültek.

Okorn: a győzelem szép, de nem vagyok elégedett!
2019.10.12

Mindkét vezetőedző elmondta, hogyan látta a szombat esti összecsapást.

Ezt is behúztuk: Falco - Kaposvár 81-74
2019.10.12

Döcögött szinte végig, de a 3. negyedben lényegesen jobbak voltunk ellenfelünknél.

Irány a BL!
2019.10.11

Már csak néhány nap és itt a BL nyitány, ám előtte még egy Kaposvár elleni hazai mérkőzés vár sárga feketékre!

Beharangozó: Falco - Kaposvár előtt
2019.10.11

A nyáron érkezett magyar válogatott játékosunk szerint folytatható a jó sorozat.

Nincs megállás, jön a Kaposvár!
2019.10.10

Szombaton újabb hazai bajnoki vár csapatunkra! Itt jönnek a legfontosabb szervezési információk!

Fotókon a Falco - ZTE rangadó
2019.10.10

Csemegézzünk a jobbnál jobb és győztes fotók között!

Így látták a játékosok és a vezetőedzők
2019.10.10

Itt jönnek a meccs utáni nyilatkozatok!

Nem ment az eleje, aztán magabiztos hazai sikert arattunk: Falco - ZTE 74-55
2019.10.09

A második és harmadik negyedben nyújtott extra teljesítményünkkel dőlt el javunkra a szomszédvári rangadó!

ÉLŐ eredménykövetés: Falco KC - ZTE KK
2019.10.09

Amennyiben nem tudsz az Aréna Savariában szurkolni, kövesd velünk az eredmény alakulását!

Váradi Benedek: saját szurkolóink előtt csak a győzelem lehet a célunk!