Hírek

Így nyertük az 1. elődöntőt!
2019.06.01

Jó és eredményes játékunkkal kiváló szórakozást nyújtottunk az Aréna Savariában szombat este!

ÉLŐben: Falco - Szolnoki Olaj
2019.06.01

Az elődöntős párharc 1. meccsét a hungarysport.hu közvetítésének köszönhetően itt is megnézheted!

Videó-interjú: a csapategység nagyon fontos lesz!
2019.06.01

Centerünk, Tóth Norebrt szerint nagyon fizikális meccs lesz, ahiol a csapategység mellett a lepattanószerzés is kiemelkedő fontosságú lesz!

Milos Konakov: a hajrában leszünk a legjobb formában!
2019.05.31

Mésodezőnkkel beszélgettünk.

Curry is a pályán lesz!
2019.05.30

Ron Curry a KTE elleni negyeddöntő 2. meccsének 2. negyedében kapott egy combost, így sem azt a meccset nem folytathatta, sem a 3. negyeddöntőben nem állt rendelkezésre. Az elődöntő eleőtt megkérdeztük, jobban van-e.

Pénteken lesz jegyelővétel!
2019.05.29

A szombati mérkőzést megelőzően elővételi jegyvásárlást biztosítunk a szurkolók részére május 31-én, pénteken az Arena Savaria főbejárati jegypénztárában 17-19 óráig! Szerezd be Te is minél hamrabb a jegyedet!

Hasznos információk a szombati 1. elődöntő előtt
2019.05.28

A tavalyi döntős párosítás idén már az elődöntőben összejött.

Szombaton kezdjük az elődöntős sorozatot!
2019.05.27

Megegyeztünk a Szolnoki Olajjal a többi meccs kezdési időpontjáról is! Írd be a naptáradba a meccsnapokat!

Ettél már sárga-fekete fagyit, amit Beni és Zozó készített?
2019.05.26

A Magyar Cukrász Iparosok Országos Ipartestülete 2019-ben ismét megrendezte a nagy népszerűségnek örvendő Év Fagylaltja versenyt, amelyről 2 kiváló saját nevelésű játékosunk sem hiányozhatott.

Így ünnepeltünk!
2019.05.25

A csapat és a szurkolók újra egymásra találtak.

Gasper Okorn: ez a meccs volt a legnehezebb!
2019.05.24

A vezetőedzők mellett a játékosk is elmondták meglátásaikat.

Söprés: a 3. negyeddöntő is nagyon sima lett!
2019.05.24

Minden nehézség nélkül jutottunk az elődöntőbe!

Itt újra megnézheted: Falco - Kecskemét 97-64
2019.05.24

Te is nézd meg, ha nem tudsz személyesen jelen lenni!

Videó-interjú: a szurkolók mindig plusz erőt adnak!
2019.05.23

Körmendi Bence szerint a támadójátékunk folyamatosan fejlődik. Nézd meg a péntek esti meccs előtti beharangozót!

Jön a negyeddöntő 3. meccse!
2019.05.23

Péntek este befejezhetjük a párharcot, előtte azonban jöjjenek a fontos információk!

Okorn és Forray szerint
2019.05.22

A meccs utáni sajtótájékoztatón mindkét vezetőedző elmondta, hogyan látta a meccset.

Nézegess KTE - Falco meccsfotókat!
2019.05.21

A hazaiak fotósa megörökített pár meccsjelenetet. Nézd meg Te is!

Kecskeméten is kiütéssel győztünk!
2019.05.21

Csak a 2. negyed elejéig kellett izgulnunk, aztán jött a henger.

Itt visszanézheted: Kecskemét - Falco 56-85
2019.05.21

Az Antenna Hungaria, a MindiGoSport és a HungarySport Kft. együttműködésének megefelelően 17.50-től kövesd Te is a hungarysport.hu közvetítését! Hajrá Falco!

Bíró Olivér: győzni megyünk Kecskemétre!
2019.05.20

Fiatal játékosunk szerint jó volna hamar lezárni a negyeddöntős párharcot.

Videó-interjú: győzni megyünk Kecskemétre!
2019.05.20

A fiatal játékosunk szerint támadójátékunk folymatosan fejlődik, ezért aztán szeretnénk minél hamrabb lezárni a párharcot.

Curry 16 pontja
2019.05.19

Ron Curry brillírozott a Kecskemét elleni 1. negyeddöntőn. Nézd meg Te is!

2019.05.19

A magabiztos siker után így ünnepeltek játékosaink!

Így látták a vezetőedzők és a játékosok
2019.05.19

A meccs utáni sajtótájékoztatón hallottuk.

Csak a különbség volt kérdés!
2019.05.18

Valamennyi játékrészt simán nyertük, mind a 12 pályára lépő játékosunk kosarat szerzett, 100 pont fölé jutottunk. Kell ennél több?

Érdemes újra megnézni: Falco - Kecskemét 102-60
2019.05.18

Ha nem tudtál jelen lenni személyesen az Aréna Savariában, nézd újra a hungarysport.hu közvetítését!

Videó-interjú: Perl Zoltán szerint mi jutunk tovább
2019.05.17

Amennyiben azt a játékot tudjuk mutatni, amit a középszakasz során, akkor nem lehet probléma a továbbjutás!

Fontos információk a KTE elleni 1. negyeddöntő előtt!
2019.05.16

A szombati meccs előtt nem lesz jegyelővétel, a belépőjegyek árai 200 Ft-tal emelkednek!

Itt a negyeddöntő menetrendje!
2019.05.16

A Falco - Kecskemét meccs lebonyolítási rendjéről megállapodott a két klub vezetése. Íme a program...