Hírek

Idegenben a Pécs ellen sem ment
2016.11.12

Hiába a hazai jó szereplés, idegenben ismét nem sikerült győzelmet szereznünk. A Pécsi VSK-Pannonpower csapata ellen végig rohantunk az eredmény után, többször közel kerültünk hozzájuk, de nem sikerült átvenni a vezetést, végül 88-82-re kikaptunk a Lauber Dezső Sportcsarnokban.

U20: Pécsett elszenvedtük első vereségünket
2016.11.12

Elszenvedte az idei szezon első vereségét U20-as csapatunk Pécsett. Bár az első félidőben még tartotta magát a csapat, a 3. negyedben robbantottak a hazaiak, és ez megpecsételte csapatunk sorsát.

Ismét elérhető lesz online is a Falco meccs
2016.11.12

A Pécsi VSK-Pannonpower - Falco KC Szombathely mai napon 18 órától online is megtekinthető lesz.

Pécsre látogat a csapat
2016.11.11

A hosszú kihagyás után folytatjuk a bajnokságot, és egyből az otthon még veretlen Pécs csapatához látogatunk.

All-Star Kosárlabda Gála 2016: Már kaphatók a jegyek
2016.11.10

November 26-án a Tüskecsarnokban csap össze Kelet és Nyugat.

Govens a hónap játékosa
2016.11.07

Darrin Govenst, a Falco KC Szombathely dobóhátvédjét választották október hónap játékosának az M4 és a bb1.hu játékán.

Sima győzelem Oroszlányban
2016.11.04

Az OSE Lions csapata ellen játszottunk edzőmérkőzést ma Oroszlányban teremproblémák miatt. Az osztálybeli különbségek hamar kiütköztek a két csapat között, magabiztosan, 39 ponttal győztük le az NB/I B-s élcsapatot.

Csúszik a Körmend meccs, Oroszlányban játszunk helyette
2016.11.01

Teremproblémák miatt a Falco-Körmend mérkőzést nem tudjuk lejátszani a hétvégén, így bajnoki mérkőzés hiányában Oroszlányban játszik edzőmérközést a csapat.

U20: Szegeden is nyerni tudott a Falco
2016.10.31

Szegeden lépett pályára U20-as csapatunk az 5. fordulóban, ahol a győzelem ellenére nem térhetett haza boldogan a csapat. Az U20-as gárda első számú irányítója, Kovács Bence súlyos sérülést szenvedett a mérkőzésen, felépülése több hétig is eltart.

Idegenben ismét nem ment
2016.10.30

Hiába reménykedtünk, hogy csapatunk megszerezheti első idegenbeli győzelmét, a Naturtex-SZTE-Szedeák cspata nagyon jó napot fogott ki, a cserék is hozzá tudtak tenni a mérkőzéshez, így 95-79 arányban legyőzték csapatunkat.

Megszerezhetjük első idegenbeli győzelmünket
2016.10.28

22016. október 30-án ismét idegenbe látogat a csapat, a Naturtex-SZTE-Szedeák otthonában lépünk pályára. Idegenben eddig nem sikerült győzni, Szegeden javíthatunk.

Online is élőben nézhetjük a Szeged-Falcot!
2016.10.27

2016. október 30-án Szegeden játszik bajnoki mérkőzést csapatunk. A mérkőzést itthon maradó szurkolóink is élőben drukkolhatják végig a youtube-on, ahol élőképes stream-mel követhetjük a csatát.

Változott a Szeged-Falco mérkőzés időpontja
2016.10.25

Hivatalossá vált, hogy a Falco szegedi szereplését nem közvetíti a tv, így változik a kezdés időpontja.

Végig ott loholtunk a bajnok nyakán
2016.10.22

A Szolnok csapatához látogattunk, ahol a tavalyi bajnok ellenfeleként kellett helyt állnunk. Bár minden negyedet megnyert a bajnok, szépen helyt állt csapatunk a Tiszaligetben.

U20: Jó védekezés, újabb idegenbeli győzelem
2016.10.22

U20-as csapatunk Szolnokon folytatta a bajnokságot. Bár mindkét csapat sok hibával kezdett, végül a mieink eszméltek először, és ismét jó védekezésüknek köszönhetően a félidőre már el is döntötték a mérkőzést.

Idegenben folytatjuk, a bajnokhoz látogatunk
2016.10.21

Már a bajnokság korai szakaszában elérkezik talán az alapszakasz legnehezebb mérkőzése a csapat számára, a Szolnoki Olaj KK otthonába látogat.

Govens karriercsúcsával átgázoltunk a Pakson
2016.10.19

Az első fordulóból elmaradt Atomerőmű SE elleni mérkőzést pótolta a mai hétközi játéknapon csapatunk az Aréna Savariában. Nagyon jó ritmusú, pörgős mérkőzést láthatott, aki kilátogatott a meccsre, ahol hiába kezdett jól a Paks, végül nagyon nagy fölénnyel, Darrin Govens karriercsúcsával és Váradi Benedek kapitányhoz illő játékával legyőztük a paksi csapatot.

U20: Újabb győzelem itthon
2016.10.19

Az Atomerőmű SE Paks csapatát fogadtuk újra itthon az 1. fordulóból elmaradt U20-as mérkőzésen. Jó ritmusban kezdett a csapat, és ilyen arányban is megérdemelten nyerte a mérkőzést.

Itthon folytatjuk, a Paks lesz az ellenfél
2016.10.18

Harmadik mérkőzését játssza holnap csapatunk a 2016-os szezonban, hazai pályán játszunk ismét, az Atomerőmű SE csapatát fogadjuk 18.30-tól az Aréna Savariában.

Lazán kezdtünk, de végül behúztuk az első hazait
2016.10.15

Az NB/I A csoportjában újonc Vasas csapatát fogadtuk az Aréna Savariában. Talán a tét miatt, talán az újonc csapat miatt, nagyon lazán kezdtünk az elején, nem tudtuk elkapni a ritmust, a 2. félidőre azonban nagyon összekapta magát a csapat, és végül 88-80-ra győzött az első hazai mérkőzésen.

U20: Bravúros győzelem az első hazain
2016.10.15

Az utánpótlás bajnokságok aranyait halmozó Vasas ellen szerepelt először hazai bajnoki mérkőzésen U20-as csapatunk. Csapatunk azonban nem ijedt meg, bátran kezdtek a fiúk, jól védekeztek, megvalósították az edzői utasításokat, így végül magabiztos győzelmet arattak az első hazai bajnoki mérkőzésen.

Végig szoros mérkőzésen maradt alul a csapat
2016.10.12

Székesfehérváron kezdte meg az Alba Fehérvár csapata ellen a bajnokságot a csapat. Jól kezdtük a mérkőzést, de hiába nyertünk meg két negyedet is, végül 5 ponttal alul maradtunk a tavalyi szezon ezüstérmesének otthonában.

U20: Győzelemmel kezdett a Falco
2016.10.12

Fiatal kerettel utazott csapatunk Székesfehérvárra, hogy U20-as csapatunk is megkezdje a bajnokságot. Küzdelmes mérkőzésen végül a 3. negyedben nyújtott kiemelkedő teljesítménnyel 17 pontos győzelmet szereztünk az első bajnokin.

Fehérváron kezdjük a bajnokságot
2016.10.11

2016. október 12-én 18 órától csapatunk számára is megkezdődik a bajnokság, Székesfehérváron, nehéz ellenfél ellen indítunk.

Több, mint ezer bérlet elfogyott
2016.10.10

Szurkolói ankétot tartott ma 20 órától a csapat a Sugár Úti Sportcsarnok büféjében, ahol megtudhattuk, hogy szinte minden csapat a legjobb nyolc közé szeretne jutni, és több, mint ezer bérlet elfogyott már a 2016/2017-es szezonra.

Hétfőn szurkolói ankétot tart a csapat
2016.10.07

2016. október 10-én, hétfőn szurkolói ankétot tart a csapat, mindenkit szeretettel várunk!

Váradi Benedek ifjúsági Príma díjas lehet
2016.10.06

Az idei évben másodszor választanak a Príma díjasok mellé junior korosztályt is. Négy jelölt kerülhetett be az utolsó körbe, köztük Váradi Benedek is. Október 12-ig napi egy szavazattal támogathatjuk fiatal játékosunkat!

Változás a Vasas elleni mérkőzés időpontjában!
2016.10.03

Az eredetileg Október 16. vasárnap 18:00 órára kiírt Falco KC Szombathely – Vasas Bajnoki mérkőzés időpontja megváltozott.

A Nyitra csapatát legyőzte a Falco
2016.09.30

Ismét Révkomáromban játszott edzőmérkőzést csapatunk, ezúttal az SPU Nyitra volt az ellenfél. Az első félidőben még vezetett az ellenfél, de a 2. félidőre erőre kaptunk, és végül 13 pontos győzelmet arattunk utolsó edzőmérkőzésünkön. Sajnos Ray Turner sérülése miatt ismét nem tudott pályára lépni.

Otthon visszavágott a Komarno
2016.09.29

Révkomáromban játszott edzőmérkőzést csapatunk. Sérülés miatt Ray Turner nem tudott pályára lépni, játéka nagyon hiányzott, a Horváth Zoltán Emléktorna legjobb centerének választott Langston 18 pontot szórt, a Komarno pedig 83-76-ra győzött.