Hírek

Videó-interjú: Centerünk szerint mentálisan kell erősnek lenni!
2018.05.30

Tóth Norbert azt nyilatkozta oldalunknak, hogy amennyiben csapatként játszunk és minimalizáljuk az eladott labdák számát, valamint kizárjuk a külső körülményeket, akkor győzhetünk Székesfehérváron is.

Jön az Alba Fehérvár - Falco meccs: elfogytak a vendégjegyek!
2018.05.30

Csütörtökön csak úgy induljunk Székesfehérvárra, ha érvényes belépővel rendelkezünk!

Így látták a vezetőedzők és a játékosok az 1. elődöntőt
2018.05.29

Az utolsó másodpercig izgalmas meccs után a győztes kosarat szerző Govens is véleményt nyilvánított.

Govens nem kegyelmezett: legyőztük a bajnokot!
2018.05.28

13 ponttal is vezettünk, aztán fordított az Alba és ők mentek el 9 ponttal, a hajrá viszont újra a miénk lett és az  utolsó másodpercben jött Govens!

Nagyon megizzadtunk, de Govens kosarával megőriztük a pályaelőnyt: Falco KC - Alba Fehérvár 90-88
2018.05.28

A 3 nyert mérkőzésig tartó viadalt hazai környezetben kezdtük, és Govens utolsó másodperces kosarával megnyertük az utolsó másodpercig izgalmas meccset, ezzel 1-0 a javunkra a párharc állása.

Szurkolóink is győzelmet remélnek!
2018.05.28

Minden szombathelyi sárgába öltözve várja az esti csatát!

Videó-interjú: Perl Zoltán szerint sokat számít majd szurkolóink támogatása
2018.05.27

Az elődöntő első meccsén, hétfő este kell élni a pályaelőnnyel!

Mindenki öltözzön sárgába!
2018.05.26

Hétfő este megkezdjük az elődöntős párharcot. Az Alba Fehérvár elleni csata előtt csapatkapitányunk szólította meg szurkolóinkat!

Jegyinformációk a hétfői meccs előtt!
2018.05.25

Érdemes átböngészni az elődöntő 1. meccsével kapcsolatos információkat!

Beni 26 pontja és az a bizonyos óriási szív
2018.05.24

A kedd este kiválóan kosárlabdázó csapatkapitányunk szerint az elődöntőben már bármi megtörténhet.

Hétfőn kezdjük az elődöntőt!
2018.05.23

Május 28-án 17 óra 45 perctől az M4 sport kamerái előtt játsszuk az elődöntős párharc 1. meccsét.

Teljesen megérdemelten jutottunk az elődöntőbe!
2018.05.22

A kedd esti meccsen nagyot küzdve győztünk Zalaegerszegen. A negyeddöntőből 3-1-es összesítéssel léptünk tovább a ZTE ellen.

Itt visszanézheti, hogyan jutottunk az elődöntőbe: ZTE - Falco 91-95
2018.05.22

A hungarysport.hu közvetítésének jóvoltából mindenki szemtanuja lehetett, hogy jutottunk tovább 3-1-re a ZTE ellen. Az elődöntőben az Alba lesz az ellenfél.

Szurkolóink szerint meglesz a továbbjutás kedden!
2018.05.22

Viszket Norbert és a többi kiváló szurkolónk szerint behúzzuk a keddi meccset és 3-1-re megnyerjük a párharcot.

Tóth Norbert szerint a végig koncentrált játék sikerhez vezethet
2018.05.21

Centerünk a 4. negyeddöntős meccs előtt azt nyilatkozta, hogy a

Így látták a vezetőedzők és a játékosok
2018.05.21

Srecko Sekulovic és Bencze Tamás is értékelte a meccset, de játékosaik is elmondták véleményüket.

A vasárnapi fantasztikus győzelemmel a párharc állása: 2-1!
2018.05.20

Kedd este Zalaegerszegen szeretné befejezni a párharcot csapatunk! Úgy legyen!

Nagyot játszott a CSAPAT: Falco - ZTE 93-70
2018.05.20

Végig csak az volt a kérdés, mennyivel nyerünk! 39 ponttal is vezettünk már, a végén 23 pontos lett a különbség!

ÉLŐben: Falco - ZTE
2018.05.20

Jó lenne behúzni a 2. hazai győzelmet is!

Megérkeztek a vendégjegyek a keddi meccsre!
2018.05.20

Zalaegerszegen rendezik a párharc 4. meccsét.

Mindenki jöjjön és szurkoljon a csapatnak!
2018.05.20

Rendkívül optimista vezérszurkolónk, aki szerint ma este átgázolunk a zalaiakon. Úgy legyen!

Kétnaponta Falco – ZTE!
2018.05.19

Vasárnap este nagyon fontos meccs következik, jöjjön mindenki az Aréna Savariába és szurkoljon a CSAPATnak!

Így értékeltek a mesterek
2018.05.19

Bencze Tamás és Srecko Sekulovic is elmondta az őrült csata utáni meglátásait.

Közel 20 pont hátrányból álltunk fel, de a harmadik hosszabbítás nem nekünk kedvezett
2018.05.18

Vasárnap este az Aréna Saváriában folytatódik az ütközet.

Itt visszanézheti a drámát: ZTE - Falco 107-104
2018.05.18

Hihetetlen izgalmak és háromszori hosszabbítás után egynlítette ki a párharcot a ZTE. Nézze meg újra a hungarysport.hu élő közvetítését, érdemes!

Vasárnap este lesz a ZTE elleni párharc 3. meccse!
2018.05.18

A negyeddöntős párharc a ma esti 2. mérkőzés után -  avendégek kérésére, teremproblémák miatt - 2 nap múlva, azaz vasárnap folytatódik az Aréna Savariában!

Videó-interjú: győzni megyünk Zalaegerszegre!
2018.05.18

Csapatkapitányunk szerint péntek este már a zalaiakon lesz a teher, így aztán párharcbeli 2. győzelmére készül csapatunk.