Hírek

Bradford Burgess a következő igazolás
2016.02.21

Bradford Burgess az osztrák listavezető Güssing Knights csapatától érkezik hozzánk, és a szezon végéig szóló szerződést kötöttünk vele, Hallik, Rundles és Butorac viszont távozik a csapattól.

Húsz pontos vereség a Pécs ellen
2016.02.19

Hiába kezdtük jól a mérkőzést a Zsíros Tibor Magyar Kupa nyolcas döntőjében a PVSK-Pannonpower csapata ellen, végül 20 pontos vereséget szenvedtünk, és kiestünk a döntőből.

Simon Kristófot sikeresen megműtötték
2016.02.19

Simon Kristóf egy tavalyi sérülését követően egy hónapja ismét megsérült. Orvosai tanácsára, és a további komolyabb szövődmények elkerülése érdekében még idén meg kellett műteni. A műtét sikeres volt, Kristóf 4-6 hét múlva már munkába állhat!

Centerposztra Lekli érkezik, Perlt nem adta a Capo
2016.02.19

Elkezdődtek a változások a csapat körül, sikerült megegyeznünk Lekli Józseffel, aki a szezon végéig szóló szerződést kötött, sajnos a három hete zajló tárgyalások sikertelenül zárultak Perl Zoltán ügyében, akit végül nem adott kölcsön a Capo d'Orlando.

Változások lesznek a csapatnál!
2016.02.15

Az elmúlt időszak sikertelensége miatt a klub vezetése úgy döntött, megvonja a játékosok prémiumát, ha nem javul a teljesítmény, valamint a játékoskeretben is változásokat terveznek.

Wright nélkül erőtlen volt a csapat
2016.02.13

A Zalakerámia ZTE KK fogadta csapatunkat ma 19 órától Zalaegerszegen. A csapatból Wright maradt ki sérülése miatt, pontjai és lepattanói nagyon hiányoztak, 35 pontos vereségbe futottunk bele Bencze Tamás csapata ellen.

Jól jönne egy idegenbeli győzelem is
2016.02.12

Zalaegerszegre látogat holnap csapatunk, ahol 19 órától lép pályára a Zalakerámia ZTE KK csapata ellen. A ZTE idén nagyon jól szerepel, 3. helyen állnak a bajnokságban, nekünk ennek ellenére győzni kellene, ha jó helyen szeretnénk kezdeni a középszakaszt.

Hoztuk a kötelezőt, itthon újabb győzelem
2016.02.10

A MARSO-Nyíregyháza KK csapatát fogadtuk ma az Arénában. Az első pár percben még vezetett a vendég csapat, de aztán fordítottunk, és magabiztosan vettük a hazai mérkőzést, 20 pontos győzelmet szereztünk.

Jegyinformációk a ZTE - Falco mérkőzésre
2016.02.10

2016. február 13-án 19 órától Zalaegerszegen játszunk. A ZTE csapata 200 db felnőtt és 100 db diák/nyugdíjas jegyet biztosít szurkolóink számára, melyek Szombathelyen vásárolhatók meg.

A Nyíregyháza lesz a következő ellenfél
2016.02.09

Holnap 18.30-tól a Nyíregyháza csapatát fogadjuk az Arénában. A MARSO csapata jelenleg az utolsó előtti helyen áll a tabellán holtversenyben a MAFC csapatával, itthon tehát kötelező lenne a győzelem.

U20: Negyven ponttal győztük le az ASE-t
2016.02.06

Óriási különbségű győzelmet szerzett U20-as csapatunk Pakson, 40 ponttal győzték le az ASE fiataljait.

Nem tudtuk meglepni a Paksot
2016.02.06

Az egyik listavezető, az Atomerőmű SE vendégeként szerepeltünk a 17. fordulóban. Sajnos nem tudtunk meglepetést okozni, idegenben ismét vereséget szenvedett a csapat. Már az 1. negyedben tetemes hátrányba kerültünk, ahonnan már nem tudtunk felállni.

Nehéz ellenfélhez látogatunk a hétvégén
2016.02.05

Szombaton 16 órától a Paks ellen lépünk pályára. Az Atomerőmű csapata jelenleg holtversenyben az 1. helyet foglalja al a tabellán a Szolnok csapatával, nehéz mérkőzés elé nézünk!

Jegyvásárlás a Magyar Kupa Döntőre
2016.02.03

Már kaphatók a jegyek a Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa Nyolcas Döntőre.

U20: Sopronban rezgett a léc
2016.02.01

Sopronban játszott U20-as csapatunk a hétvégén, ahol, bár gyengén kezdtünk, és az első negyedet elveszítettük, a második negyed közepére összeszedtük magunkat, végül a 4. negyedben az előnyt is megszereztük, és az utolsó negyedben dobott 6 db triplával bebiztosítottuk a győzelmünket.

Egy pontos vereség Sopronban
2016.01.30

Ma Sopronban léptünk pályára a Novomatic Arénában, ahol fordulatos mérkőzésen végül 1 ponttal kaptunk ki 82-81-re. A csapat legjobbja ismét Váradi Benedek volt, de Comagic és Wright is jó teljesítményt nyújtott.

Jegyek a soproni mérkőzésre
2016.01.27

A Sopron KC 250 db jegyet biztosít a szurkolóink számára, 1500 Ft-os egységáron, melyet a mérkőzés napján válthatnak meg szurkolóink a Novomatic Arénánál.

Hazai pályán magabiztos győzelem
2016.01.23

Az 1. negyedben még döcögött a hazai gépezet, de a 2. negyed lehengerlő teljesítményével megállítottuk a Jászberényt, és visszavágtunk az októberben elszenvedett vereségért.

U20: A Jászberény sem volt ellenfél
2016.01.23

A JKSE Kosársulit fogadta U20-as csapatunk, akik már az 1. negyedben uralták a mérkőzést, és magabiztos győzelmet arattak.

A Jászberény ellen javíthatunk
2016.01.22

Az idegenben elszenvedett vereség után ismét hazai pályán javíthatunk, a Jászberény lesz az ellenfél holnap az Arénában.

Közös megegyezéssel szerződést bontottunk Dobos Lászlóval
2016.01.21

Dobos László térdsérülése sajnos csak műtéti úton gyógyítható, ezért közös megegyezéssel, 2016. január 16-ai hatállyal szerződést bontott vele a csapat.

U20: Ismét nem talált legyőzőre a csapat
2016.01.17

A Kecskemét otthonában is magabiztosan szerepelt U20-as csapatunk, sima, 31 pontos győzelmet aratott.

Idegenben ismét vereség
2016.01.16

Nem tudott javítani idegenbeli mérlegén a csapat a KTE-Duna Aszfalt csapatának otthonában, 83-79-re vereséget szenvedtünk Kecskeméten.

Kecskemétre utazik a csapat
2016.01.15

Holnap Kecskeméten szerepel csapatunk az alapszakasz 14. fordulójában. Az 1. fordulóban már találkozott a két csapat, akkor 20 pontos győzelmet szereztünk.

A Pécs lesz az ellenfél a Magyar Kupában
2016.01.12

Hamar visszavághatunk a Pécs csapatának a bajnokságban elszenvedett vereségért, a Magyar Kupában ők lesznek az első ellenfelünk.

Egy negyed elég volt a győzelemhez
2016.01.08

Három negyedet megnyert az Egis Körmend csapata a mai rangadón, de a 3. negyedben megszerzett előnyünket okosan megtartottuk, így végül 4 pontos győzelmet szereztünk a mai mérkőzésen. Mindenki tette a dolgát, Váradi parádésan dobott, Wright pattanózott, Rundles asszisztokat osztott, Butorac és Rakic pedig villant, amikor kellett, így ma csapatként ünnepelhetjük a győzelmet!

U20: 30 ponttal vertük a Körmendet
2016.01.08

Már az első félidőben eldöntötte a mérkőzést a csapat. Hiába javult a körmendiek játéka a 2. félidőben, ez már kevés volt a győzelemhez.

Még élőben is nézheted a vasi rangadót!
2016.01.08

Ma 18 órától fogadja csapatunk az Egis Körmend együttesét. A mérkőzésre még kb. 400 jegy maradt, így a pénztár 16.15-től várja a szurkolókat, akik élőben szeretnék buzdítani a csapatot.

A Körmend ellen kezdjük a 2016-os évet
2016.01.07

Ismét vasi rangadót rendezünk az Aréna Savariában, holnap 18 órától fogadjuk az Egis Körmend csapatát.

Miljan Rakic érkezik próbajátékra
2016.01.02

Miljan Rakic érkezik a csapathoz 8 napos próbajátékra, ha a szakmai vezetés elégedett lesz a játékával, akkor a következő szezon végéig szóló szerződést kap.