Padlóra küldtük a Sopront: Falco KC u20 - Sopron KC u20 102-52

2020.10.10

A 2020/21-es bajnoki szezon számunkra nyitómeccsén valamennyi fiatalunk dobott kosarat.

Falco KC u20 - Sopron KC u20 102-52 (18-10, 26-14, 35-16, 23-12)

A statisztika ITT érhető el!

Jól kezdtük a mérkőzést, rögtön magunkhoz ragadtuk a kezdeményezést: Takács kosarával nyitottunk. A negyed utolsó másodpercében dobott vendég triplának köszönhetően 18-10 állt az eredményjelzőn a játékrész végén.

Szépen eloszlottak a pontjaink, már hét játékosunk is eredményes volt, amikor 31-16-nál időt kért a Sopron. Gosztola büntetőjével 44-24 volt az állás a nagyszünetben.

A harmadik negyedben gyakorlatilag eldőlt a győztes csapat kiléte: Váradi Attila csapata 35-16-re nyerte a harmadik tíz percet.

79-40-ről indult az utolsó felvonás. Bíró kosara után elmondható volt, hogy mindegyik játékosunk pontot szerzett. Kovács kosarával zárult a találkozó, amely könnyed sikert hozott fiataljainknak: 102-52-re győztük le a Sopront.