Kemény csatára számítottunk, ám végig nagyon magabiztosak voltunk, így aztán az eddig hibátlan teljesítményt nyújtó kaposváriak is fejet hajtottak nekünk.

Falco-Vulcano Energia KC - Kaposvári KK 106-82

V.: Papp P., Tőzsér D., Gál J. (dr. Gincsai J.)

Falco: Govens 21/6, Váradi 2, Pustahvar 24/12, Boriszov 17/9, Zsigeranovics 12. Cserék: Kucsora 6/6, Perl 18/3, Tóth N. 6, Hódi -, Kovács B. -, Dancsecs -.

Kaposvár: Dunn 32/3, Evans 5/3, Ivosev 22/6, Heindlein 6, Spica 11. Cserék: Hock 4, Blaskovics 2, Bogdán - Grebenár -.

ÚJRA ITT A NAGY CSAPAT!

4. negyed: az első kosár a kaposváriaké, de Pustahvar azonnal válaszol, 88-71. Dunn extrát nyújt, már 32 pontos. Kucsora is tudja a triplát, már 96-73. Kucsora lendítette át a 100-on a csapatot, az újabb triplával már 101-74. Az utolsó 4 percben a fiatalok is szerepet kapnak, Hódi, Dancsecs és Kovács B. is bejön. Borisov is szenzációs, 106-80. A végén dobtak egy kosarat a vendégek, de nagyon sima lett 16-82.

3. negyed: a mieink a Váradi - Govens, Perl, Pustahvar, Zigeranovic ötössel folytatják és a csékánk is megszerzi első pontjait, 61-49. Ezután Govens pillanatai jöttek, már 68-53. A kaposvári mester 73-54-nél próbálja fékezni a mieinket, újabb időkérés. Nagyon jók vagyunk, ma szinte minden bemegy, már húsz pontnál is nagyobb a különbség, 84-62. Az utolsó 10 perc előtt 19 ponttal megyünk.

Szünet.

2. negyed: a játékrész Govens 3 pontjával indul, majd Perl is 3 ponttal iratkozik fel, 38-31, az eddigi legnagyobb különbség. A vendégek mestere 41-34-nél kért időt, jöttek is a kötélugrók. A közönség 44-34-nél először számolt tizet a vendégekre, aztán Tóth Norbi is betalált, de Perl Zolinak még jobban megy. Sekulovic mester 49-38-nál szakította meg a játékot, jól tette, mert Govens, majd Tóth Norbi és Perl is tovább növelte az előnyt, 3 perccel a szünet előtt 55-38! nagyon jó eddig minden, 59-47 az állás a szünetben. Govens és Perl 16-16 pontos, Pustahvar 13, Borisov 10, Tóth pedig 4 pontig jutott eddig.

1. negyed: a feldobásnál elütötte Zigeranovic a labdát, ám az első pontokat a vendégek szerezték, nálunk Pustahvar volt elsőként eredményes, 2-3. Dobópárbaj közben Borisov triplája után 8-7-nél vezetünk először. Sajnos nem sokáig, mert a vendégek nagyon összeszedték magukat, következő pontjainkat 10-15-nél jegyezhetem fel. A negyed közepén Govens kosarával egyenlítünk, 17-17. Szása, Szása - zúgott 21-20-nál miután Pustahvar már 11 pontnál jár. A vége is szoros, 30-29 ide.
A mieink a Váradi - Govens, Borisov, Pustahvar., Zigeranovic  összeállításban lépnek pályára.
ITT olvashattak Dancsecs András várakozásairól, lassan kezdődik a meccs.
17.55 - Jó estét és sárga-fekete kosarakban gazdag bajnoki rangadót kívánok minden kedves sportrajongó olvasónknak!