BL főtábla - ,D' csoport

  Játéknap Kezdés Mérkőző csapatok Pontszám
01. 2019. okt. 16. (szerda) 18:00 Dijon - Falco 87 - 68
02. 2019. okt. 22. (kedd) 18:00 Falco - PAOK 76 - 66
03. 2019. okt. 30. (szerda) 20:30 Zaragoza - Falco 70 - 69
04. 2019. nov. 05. (kedd) 18:00 Falco - Bonn 91 - 59
05. 2019. nov. 12. (kedd) 18:00 Besiktas - Falco 74 - 59
06. 2019. nov. 20. (szerda) 20:30 Brindisi - Falco -
07. 2019. dec. 04. (szerda) 18:00 Falco - Neptunas Klaipeda -
08. 2019. dec. 10. (kedd) 18:00 Falco - Dijon -
09. 2019. dec. 17. (kedd) 18:00 PAOK - Falco -
10. 2020. jan. 08. (szerda) 18:00 Falco - Zaragoza -
11. 2020. jan. 15. (szerda) 20:00 Bonn - Falco -
12. 2020. jan. 21. (kedd) 18:00 Falco - Besiktas -
13. 2020. jan. 29. (szerda) 18:00 Falco - Brindisi -
14. 2020. feb. 04. (kedd) 20:00 Neptunas - Falco -

BL-selejtező

  Játéknap Kezdés Mérkőző csapatok Pontszám
01. 2019. szep. 17. (kedd) 18:00 Falco KC - CSM Oradea 71 - 62
02. 2019. szep. 20. (péntek) 18:00 CSM Oradea - Falco KC 96 - 90
03. 2019. szep. 26. (csütörtök) 18:00 Falco KC - Ventspils 75 - 69
04. 2019. szep. 29. (vasárnap) 18:00 Ventspils - Falco KC 55 - 73

2019/2020-as alapszakasz sorsolása és eredményei

  Játéknap Kezdés Mérkőző csapatok Junior Felnőtt
01. 2019. okt. 04. (péntek) 18:00 Szedeák - Falco 61-57 90-100
02. 2019. okt. 09. (szerda) 18:00 Falco - ZTE KK 78-79 74-55
03. 2019. okt. 12. (szombat) 18:00 Falco - Kaposvári KK 60-35 81-74
04. 2019. okt. 26. (szombat) 18:00 Falco - OSE 92-39 83-59
05. 2019. nov. 02. (szombat) 18:00 Alba Fehérvár - Falco 87-62 82-95
06. 2019. nov. 17. (vasárnap) 18:00 Jászberény - Falco 65-94 60-65
07. 2019. nov. 23. (szombat) 18:00 Falco - Szolnok
08. 2019. nov. 27. (szerda) 18:00 Falco - Sopron
09. 2019. dec. 01. (vasárnap) 18:00 Kecskemét - Falco
10. 2019. dec. 06. (péntek) 18:00 DEAC - Falco
11. 2019. dec. 14. (szombat) 18:00 BC Körmend - Falco
12. 2019. dec. 21. (szombat) 18:00 Falco - ASE Paks
13. 2019. dec. 28. (szombat) 18:00 Falco - Pécs

2019/2020-as bajnoki szezontabella

H Csapat M Gy V Dp Kp Rel.p.
1. Falco 6 6 0 498 420 1.00
2. Pécs 7 6 1 635 585 0.92
3. BC Körmend 8 6 2 681 599 0.87
4. ASE Paks 8 6 2 657 602 0.87
5. Kecskemét 6 4 2 476 468 0.83
6. DEAC 8 5 3 643 623 0.81
7. Szolnok 8 5 3 623 622 0.81
8. Alba Fehérvár 8 4 4 714 687 0.75
9. Kaposvári KK 8 3 5 627 623 0.68
10. OSE 8 3 5 607 637 0.68
11. ZTE KK 8 3 5 648 692 0.68
12. Sopron 7 1 6 495 575 0.57
13. Szedeák 8 1 7 685 762 0.56
14. Jászberény 8 0 8 572 666 0.50