További hireink >

hírek

A bravúrgyőzelem számokban és fotókon!
2019-12-10 22:00:00

Negyedik BL-győzelmünk izgalmai mindent vittek!

BL: hosszabbítás után ezt is megnyertük!!! Falco - Dijon 82-81
2019-12-10 19:55:00

A franciák is vereséggel távoztak!

Filipovity Márkó: a legjobbat kell nyújtanunk!
2019-12-10 16:00:00

A továbbjutási esélyeink életben tartása miatt a 4. hazai meccsünket is meg kell nyerni.  

 

Amit tudni érdemes a JDA Dijonról
2019-12-09 20:00:00

A listavezető francia csapat érkezik az Aréna Savariába. 

U20: többet tett a győzelemért a hazai csapat
2019-12-09 11:30:00

Váradi Attila tanítványai győzelmi esélyt szalasztottak el. Fotónk egy korábbi hazai U20-as meccsen készült. 

Körmend - Falco előtt: kedden indul a vendégjegyek értékesítése!
2019-12-09 02:00:00

Közeledik az újabb vasi klasszikus napja!

BL főtábla - ,D' csoport

  Játéknap Kezdés Mérkőző csapatok Pontszám
01. 2019. okt. 16. (szerda) 18:00 Dijon - Falco 87 - 68
02. 2019. okt. 22. (kedd) 18:00 Falco - PAOK 76 - 66
03. 2019. okt. 30. (szerda) 20:30 Zaragoza - Falco 70 - 69
04. 2019. nov. 05. (kedd) 18:00 Falco - Bonn 91 - 59
05. 2019. nov. 12. (kedd) 18:00 Besiktas - Falco 74 - 59
06. 2019. nov. 20. (szerda) 20:30 Brindisi - Falco 98 - 92
07. 2019. dec. 04. (szerda) 18:00 Falco - Neptunas Klaipeda 97 - 73
08. 2019. dec. 10. (kedd) 18:00 Falco - Dijon 82 - 81
09. 2019. dec. 17. (kedd) 18:00 PAOK - Falco -
10. 2020. jan. 08. (szerda) 18:00 Falco - Zaragoza -
11. 2020. jan. 15. (szerda) 20:00 Bonn - Falco -
12. 2020. jan. 21. (kedd) 18:00 Falco - Besiktas -
13. 2020. jan. 29. (szerda) 18:00 Falco - Brindisi -
14. 2020. feb. 04. (kedd) 20:00 Neptunas - Falco -

BL-selejtező

  Játéknap Kezdés Mérkőző csapatok Pontszám
01. 2019. szep. 17. (kedd) 18:00 Falco KC - CSM Oradea 71 - 62
02. 2019. szep. 20. (péntek) 18:00 CSM Oradea - Falco KC 96 - 90
03. 2019. szep. 26. (csütörtök) 18:00 Falco KC - Ventspils 75 - 69
04. 2019. szep. 29. (vasárnap) 18:00 Ventspils - Falco KC 55 - 73

2019/2020-as alapszakasz sorsolása és eredményei

  Játéknap Kezdés Mérkőző csapatok Junior Felnőtt
01. 2019. okt. 04. (péntek) 18:00 Szedeák - Falco 61-57 90-100
02. 2019. okt. 09. (szerda) 18:00 Falco - ZTE KK 78-79 74-55
03. 2019. okt. 12. (szombat) 18:00 Falco - Kaposvári KK 60-35 81-74
04. 2019. okt. 26. (szombat) 18:00 Falco - OSE 92-39 83-59
05. 2019. nov. 02. (szombat) 18:00 Alba Fehérvár - Falco 87-62 82-95
06. 2019. nov. 17. (vasárnap) 18:00 Jászberény - Falco 65-94 60-65
07. 2019. nov. 23. (szombat) 18:00 Falco - Szolnok 74-64 81-63
08. 2019. nov. 27. (szerda) 18:00 Falco - Sopron 75-74 80-68
09. 2019. dec. 01. (vasárnap) 18:00 Kecskemét - Falco 72-79 81-93
10. 2019. dec. 07. (szombat) 19:00 DEAC - Falco 96-84 73-88
11. 2019. dec. 14. (szombat) 13:00 BC Körmend - Falco
12. 2019. dec. 21. (szombat) 13:00 Falco - ASE Paks
13. 2019. dec. 28. (szombat) 15:30 Falco - Pécs

2019/2020-as bajnoki szezontabella

H Csapat M Gy V Dp Kp Rel.p.
1. Falco 10 10 0 840 705 1.00
2. ASE Paks 10 8 2 842 760 0.90
3. BC Körmend 10 7 3 844 734 0.85
4. Kecskemét 9 6 3 727 716 0.83
5. Pécs 9 6 3 782 779 0.83
6. Alba Fehérvár 10 6 4 915 873 0.80
7. Szolnok 10 6 4 776 772 0.80
8. DEAC 10 5 5 803 810 0.75
9. Kaposvári KK 9 4 5 709 692 0.72
10. OSE 10 4 6 797 808 0.70
11. ZTE KK 10 5 6 805 848 0.70
12. Sopron 10 1 9 723 817 0.55
13. Szedeák 10 1 9 823 934 0.55
14. Jászberény 9 0 9 625 753 0.50