2018.02.19

A Magyar Kupa vasárnap esti fináléját így örökítette meg fotósunk.

Srecko Sekulovic: tisztességesen végigcsináltuk a hétvégét!
2018.02.18

Ezen az estén a Szolnok jobb teljesítményt nyújtott. Támadásban sokat hibáztunk, tiszta dobásokat rontottunk el. Ellenfelünk szinte végig dominált a mérkőzésen. Büszke vagyok a játékosaimra, hogy eljutottunk a döntőbe, a problémáink ellenére tisztességesen végigcsináltuk a hétvégét - nyilatkozta a finálé után Srecko Sekulovic, csapatunk vezetőedzője.

Megint nem jött össze: Szolnok - Falco 82-67
2018.02.18

Csapatunk ötödször jutott a Magyar Kupa fináléjába, az Olaj sorozatban nyolcadszor. Sajnos most sem sikerült elhódítani a kupát.

Szurkolóink szerint itt az ideje a kupagyőzelemnek!
2018.02.18

Viszket Norbert vezérszurkolónk mintegy 150-200 fős szombathelyi szurkoló-seregre számít.

Srecko Sekulovic: sikerült kihozni magunkból a maximumot!
2018.02.17

Vezetőedzőnk szerint az eődöntőben kiváló teljesítményt nyújtott a csapat!

Történelmet írhatunk Debrecenben! - Kupadöntős a csapat: Falco - ASE Paks 81-64
2018.02.17

Ha győzünk ma, akkor vasárnap este kupadöntőt játzhatunk! Fotónk a Paks elleni haazi bajnokin készült.

Egy kis kupatörténelem sárga-fekete szemmel
2018.02.17

Ha ma délután győzünk a Paks ellen, akkor immár ötödször játszanánk a finálébn a Magyar Kupáért. Eddig még nem sikerült, épp it az ideje!

Csapatkapitányunk köszöni a fantasztikus szurkolói támogatást
2018.02.17

Váradi Benedek az elődöntőben is nyerni szeretne a csapattal.

Mestermérleg a Magyar Kupa 1. meccse után
2018.02.16

A negyeddöntő után nyilatkoztak  a vezetőedzők.

Bejutottunk a Magyar Kupa elődöntőjébe: Pécs - Falco 83-92
2018.02.16

Csak a 4. negyedben játszottunk jól, de ez is elég volt! Govens extrát nyújtott, 26 pontja nagyon kellett! Fotónk még a meccs előtti bemelegítésen készült.

Csapatebéd és szülinapi torta
2018.02.15

Ma kora délután elindult csapatunk Debrecenbe, a Magyar Kupa nyolcas döntőjének helyszínére. A fiúk és a stáb Vépen, a Mad Mexican Grill & Bar étteremben ebédeltek.

Váradi Benedek: minimális célunk, hogy legyőzzük a pécsieket
2018.02.14

A hétvégén a Magyar Kupa nyolcasdöntőjében szerepel együttesünk. Csapatkapitányunk szerint először csak a péntek 13 órakor kezdődő meccsre szabad és kell is koncentrálni!

Taylor jött, látott, edzett és pénteken már győzhet is
2018.02.13

Steve Taylor jr. nemcsak az orvosi vizsgálaton, de az első szombathelyi edzéseken is túl van és már alig várja a pénteki Magyar Kupa-szereplést.

Ivan távozott: szerződésbontás közös megegyezéssel
2018.02.13

Csapatunk és Ivan Zigeranovic kedden közös megegyezéssel szerződést bontott, a szerb center pedig már haza is utazott.

Taylor Szombathelyen!
2018.02.11

Új amerikai centerünk már ismerkedik városunkkal, fotósunk épp a Haladás Sportkomplexumban kapta lencsevégre.

Centerposzton erősítettünk!
2018.02.10

Már pár napja mendemonda tárgya volt, hogy új center érkezik csapatunkhoz. A füst felszállt, Dijonból megérkezett Szombathelyre a 206 cm magas amerikai kosárlabdázó, Steve Taylor jr. - tájékoztatta honlapunkat Gráczer György klubelnök.

Így látták a legjobb dobók és a mesterek
2018.02.10

A Falco - Sopron meccs utáni sajtótájékoztató részleteit itt tekintheti meg.

Óriási csatában, kétszeri hosszabbítás után: Falco - Sopron 114-109
2018.02.09

Végletekig kiélezett meccsen túlórázásra kényszerített bennünket a Sopron, de a második hosszabbításban - fantasztikus szurkolóinknak is köszönhetően - megvédtük a hazai várat!

Videó-interjú: Váradi Benedek a szülinapja után a Sopron ellen is ünnepelni akar
2018.02.08

Csapatkapitányunk szerint nem lesz egyszerű a szomszédvár elleni meccs, de a hazai győzelem mindig kötelező!

Szurkolói információk a péntek esti meccs előtt
2018.02.08

A Sopron elleni bajnoki meccs előtt megtudhatják, mikor nyitnak a pénztárak és azt is, hogy érdemes időben érkezni.

Szülinaposok sárga-feketében
2018.02.06

Váradi Benedek a huszonharmadik, Kucsora Csaba pedig a huszadik születésnapját ünnepelte az elmúlt napokban.

Már a magyar-lengyel vb-selejtezőre is lehet jegyet venni!
2018.02.05

Az MKOSZ elindította az Online jegyértékesítést a Szombathelyen megrendezendő Magyarország – Lengyelország Férfi VB selejtező mérkőzésre.

Megindult a jegyértékesítés a Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupára
2018.02.05

A február 16-18-i nyolcas döntőre az alábbi linken lehet online jegyvásárlást intézni.

Mestermérleg a kaposvári meccs után
2018.02.04

Mindkét vezetőedző elmondta véleményét a heroikus küzdelemben, hosszabbításban eldőlt bajnoki után.

Ivan nincs a legjobban, de hazajött a csapattal
2018.02.04

Centerünk a szombat esti kaposvári meccsen Ivosevvel ütközött a palánk alatt és agyrázkódást szenvedett.

Váradi Benedek: végre nekünk sikerült az utolsó dobás!
2018.02.03

Csapatkapitányunk 23 ponttal vette ki részét a megérdemelt győzelemből.

Fantasztikus győzelem: Kaposvár - Falco 104-105 (hosszabbítás után)
2018.02.03

Játékosok, edzők és szurkolók egybehangzóan nehéz meccsre számítottak Kaposváron. Nos, így is lett, hiszen az újabb idegenbeli győzelemért nagyon meg kellett küzdeni, de a hosszabbításban kiharcoltuk a sikert. Fotónk az októberi hazai bajnokin készült.

Sekulovic: nehéz meccs vár ránk Kaposváron
2018.02.03

A bajnoki tabella 9. helyén álló somogyiakhoz látogat dobogós pozicióban lévő csapatunk szombaton.

Videó-interjú: Kucsora Csaba szerint nyerhetünk Kaposvárott
2018.02.02

Fiatal játékosunk azt mondja, hogy az eredményes védekezés és a lepattanó-szerzés kulcsfontosságú lesz szombat este.