HETI MENET 05.13-05.19.

Kedden és pénteken lépünk pályára

A döntő párharc első felvonása után, legközelebb 2024.05.14-én, Szolnokon lépünk pályára. A kezdési időpont 18:00, és a mérkőzést az M4 tűzi műsorára. A vendégjegyek mind elfogytak, és hazai oldalról is elkelt minden jegy. Teltházas lesz a döntő 2. összecsapása!

A párharc mérkőzései:

05.11. 19:45 – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 83-59 NHSZ-Szolnoki Olajbányász – (M4+)
05.14. 18:00 – NHSZ-Szolnoki Olajbányász vs. Falco-Vulcano Energia KC Szombathely(M4)
05.17. 18:15 – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely vs. NHSZ-Szolnoki Olajbányász – (M4)
05.20. 18:00* – NHSZ-Szolnoki Olajbányász vs. Falco-Vulcano Energia KC Szombathely (*ha szükséges) – (Duna World)
05.22. 18:00* – Falco-Vulcano Energia KC Szombathely vs. NHSZ-Szolnoki Olajbányász (*ha szükséges) – (Duna World)

Fontos információ: Szurkolóinknak, akiknek van jegyük, és indulnak Szolnokra, nekik 17:00 órakor a régi 4-es főút 95-ös kilométernél lévő kamion parkolóban – a rendőrség kérésére – lesz gyülekező. Mindenki próbáljon meg odaérni, mert onnan lesz rendőri bekísérés a csarnokba.

Ha nem tudod élőben nézni a keddi mérkőzést, de érdekel az eredmény alakulása, akkor töltsd le az ingyenes Falco-appot, ahol minden sárga-fekete tartalom megtalálható.

A döntő harmadik mérkőzése ismét Szombathelyen, a Schaeffler Aréna Savariában kerül megrendezésre. Az online jegyértékesítés kedd reggel 07:00 órakor indul, EZEN A LINKEN elérhető.

A játékosok mellett mi is dolgozunk, hogy minél jobb élményt nyújtsunk a hazai mérkőzéseken.
-A döntő harmadik meccsére is várjuk SeYu (szurkolói szelfi gyűjtő) képeket IDE KATTINTVA érhető el a felület
-Az első emeleten lesz E-Sport kitelepülés, így mindenki kipróbálhatja a virtuális világot
A Gothard Jenő Általános Iskola diákjai közel 80 db rajzzal lepték meg csapatunkat, amiket a döntő hazai meccsein a Schaeffler Aréna Savariában kiállítunk.
-Továbbra is él a HOZZ EGY MACIT akciónk, köszönjük a felajánlásokat!