MESTERMÉRLEG

A harmadik negyedben semmit sem valósítottunk meg!

Alejandro Zubillaga: Rendkívül fontos sikert arattunk egy nagyon jó edzővel rendelkező, erős együttes ellen. Az elmúlt évek bajnoka ellen kiváló második félidőt produkáltunk, nagy hátrányból jöttünk vissza, nem adtuk fel egyetlen pillanatra sem, végig hittünk magunkban, csapatként harcoltunk. Rosszul kezdtünk, puhán védekeztünk, aztán a szünetben kijavítottuk a hibákat, a játék minden elemében feljavultunk. Kedden természetesen nyerni akarunk az Aréna Savariában, a célunk a bajnoki arany megszerzése.

Milos Konakov: Nagyon bosszantó egy ponttal kikapni, a végén volt lehetőségünk egyenlíteni, de nem ezen az egy ponton múlt. A harmadik negyedben semmit nem valósítottunk meg abból, amit elterveztünk. Nem védekeztünk olyan intenzíven, ahogy korábban, könnyű kosarakat engedélyeztünk a hazaiaknak, aki lendületbe jöttek, megfordították a mérkőzést. Kapkodtunk, pedig nem nekünk kellett volna sietni, puhult a védekezésünk is, ami megint nem a mi filozófiánk. Nagyjából az első mérkőzés ismétlődött meg csak fordított szerep osztásban, de ez egy döntő, itt senki sem dőlhet hátra. Sokkal több kell a folytatásban, 1-1, kedden, hazai pályán nyerni szeretnénk.