Nézd meg Milos értékelését – Mestermérleg

Milos Konakov: Puhán kezdtük a meccset, amiből könnyű kosarakat szerzett a Fehérvár, de úgy érzem már az első negyed 2. felétől váltani tudtunk és kontrolláltuk a mérkőzést. A fiúk előtt le a kalappal, mert 40 percen keresztül nyomták, fegyelmezetten játszottak. A félidőben megbeszéltük, hogy jobban ki kell zárnunk az Albát, mert a támadólepattanókkal tudnak meccsben lenni. Ez sikerült is, mert a második 20 percben nem szedtek támadólepattanót. Hatalmas élmény meccsről-meccsre ilyen hazai pályán játszani, nagyon hálás vagyok ezért. Most nagy ünneplés nem lesz, hiszen szombaton Pakson lépünk pályára.

Alejandro Zubillaga: Úgy érzem csalóka a végeredmény, mert bár 22 ponttal kaptunk ki, de úgy érzem, jól játszottunk és még küzdött is a csapatom. A Falco minden hibát kihasznált, és tényleg úgy mentünk félidőre, hogy bár vezettek, de mi is jól játszottunk. Mentálisan mindig nehéz ezt kezelni, hogy maximumot játszol, mégis az ellenfélnek komolyabb előnye van, de a játékosaim nem adták fel küzdöttek, és a negyedik negyedben is még 13-14 pontos különbségre visszakapaszkodtunk, de ott a Falco megint keményebben tudott védekezni és a végén nyertek. Ebből a meccsből is tanulnunk, fejlődnünk kell. Végén gratulálok a Falconak, Milosnak és sok sikert kívánok a négyes döntőben. Mi remélem újra megmérkőzünk, nagy dolog lenne.